Preliminary Round

Blarney Utd v O Brien Scaffolding FC
Jason O Neill Electrical FC v The Weigh Inn Dripsey Celtic
Avondale Utd A v Bandon AFC
Glasheen “B” v Avondale Utd
Leeds FC v ย UCC Utd FC
Macroom FC v Lakewood Ath
Casement Celtic v Douglas Hall Ath
Glasheen v Corinthians Academicals

1st Round

Wilton Utd FC v Jay Bazz FC
Passage AFC v Carrigtwohill Utd AFC
Crosshaven AFC v Martin A Harvey Solicitors
Mallow Utd AFC v Leeds FC/UCC Utd FC
Jason O Neill Electrical FC/The Weigh Inn Dripsey Celtic v Riverstown FC
Avondale Utd A/Bandon AFC v Cobh Wanderers AFC
Inishvilla AFC v Casement Celtic/Douglas Hall Ath
Crosshaven AFC “A” v Harp Celtic
District 11 FC v Leeside AFC
Fermoy FC v Everton Utd
Everton v Youghal Utd AFC
Glasheen/Corinthians Academicals v Park Utd
Blarney Utd/O Brien Scaffolding FC v Ringmahon Rgs
Ballincollig AFC v Macroom FC/Lakewood Ath
Midleton FC v Glasheen “B”/Avondale Utd
St Mary’s FC v Carrigaline Utd
Kilreen Celtic v Cork Hospitals FC
Carrigaline Utd “A” v Pearse Celtic
Mayfield Utd v College Corinthians AFC
Carrigaline Utd “B” v Douglas Hall

2nd Round

A Crosshaven AFC/Martin A Harvey Solicitors v Kilreen Celtic/Cork Hospitals FC
B Mallow Utd AFC/Leeds FC/UCC Utd FC v Jason O Neill Electrical FC/The Weigh Inn Dripsey Celtic/Riverstown FC
C St Mary’s FC/Carrigaline Utd v Inishvilla AFC/Casement Celtic/Douglas Hall Ath
D Blarney Utd/O Brien Scaffolding FC/Ringmahon Rgs v Wilton Utd FC/Jay Bazz FC
E Avondale Utd A/Bandon AFC/Cobh Wanderers v Carrigaline Utd “B”/Douglas Hall
F Ballincollig AFC/Macroom FC/Lakewood Ath v Everton/Youghal Utd FC
G Carrigaline Utd “A”/Pearse Celtic v Passage AFC/Carrigtwohill Utd AFC
H Glasheen/Corinthians Academicals/Park Utd v Mayfield Utd/College Corinthians AFC
I Crosshaven AFC “A”/Harp Celtic v Fermoy FC/Everton Utd
J District 11 FC/Leeside AFC v ย Midleton FC/Glasheen “B”/Avondale Utd

 

3rd Round

B v G
H v A
I v C
J v D
E v F

  • Preliminary Round games to be played on or before 24th/25th October 2020
  • 1st Round games to be played on or before 14th/15th November 2020
  • 2nd Round games to be played on or before 5th/6th December 2020
  • 3rd Round games to be played on or before 23rd/24th January 2021
  • 4th Round games (open round) to be played on or before 20th/21st February 2021